Quote:
Originally Posted by Jordan
i need some shrimp.... you sell them ?? if so, how much per lb ??
|
Nah man I only go bout once or twice a year. Just enough to keep me stocked up. Can't make any money selling em. Cost me 60 bucks in gas and oil just to make the trip.